ŠIEKTIEK ISTORIJOS

Malonios smulkmenos

Parduotuvė "Malonios Smulkmenos" asortimentu nudžiugins ne vienos rankdarbių srities meistrus. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję prekiauti čekišku biseriu, tapome oficialiais "Preciosa Ornela" tiekėjais ir siūlome gausią paletę čekiško biserio: įvairiausių spalvų, dydžių ir formų stiklo karoliukus siuvinėjantiems, veriantiems ir neriantiems auksarankiams.

NUO MEGĖJO IKI PROFESIONALO

Malonios smulkmenos - visiems

Papuošalų kūrėjai čia ras platų metalinių detalių pasirinkimą, o mėgstantys tik taurius metalus - paauksuotas, pasidabruotas ir sidabrines papuošalų gamybos detales.

Vertinantys gamtos dovanotą puošmenų jėgą, galės pasikrapštinėti po daugybę stalčių su natūraliais akmenimis ir mūsų pasiteirauti naudingos informacijos apie kiekvieno mineralo simboliką ir poveikį.

Mėgstantys blizgesį galės atrasti blizgius Swarovski kristalus: pas mus įsigysite nuo mažiausios kristalo akutės iki stambiausių Swarovski perlų gijos.

Nedaug bendro su papuošalų kūryba turintiems klientams pagelbėjame suverdami norimą papuošalą iš parinktų akmenėlių, pataisome suplyšusį ar pakviečiam į pamokėlę norinčius susipažinti su vėrimo pagrindais.

KELETAS ŽODŽIŲ APIE MUS

Geriausias mūsų įvertinimas - laimingi ir nuolatos grįžtantys klientai

Geriausios kainos tik pas mus

Užsiimame ne tik mažmena, bet ir didmenine prekyba patraukliomis kainomis

Mylime savo darbą

Mes mylime tai, kuo užsiimame, todėl visada stengiamės Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės malonias ir naudingas smulkmenas

KELETAS FAKTŲ APIE MUS

Mums svarbi - kiekviena smulkmena

METŲ PATIRTIES
0
LAIMINGŲ KLIENTŲ
0 +
MALONIŲ SMULKMENŲ
0 +
SUTAISYTŲ PAPUOŠALŲ
0 +